Dosáhnout lepší fyzické a psychické kondice je hlavním smyslem každého cvičení. Boot camp se ale zásadně liší formou. Není to obvyklá "fitnesscentrová sterilní a samoúčelná činnost", je to teamová radost a vzájemná podpora při cvičení. Dostanete se ze své ulity, setkáte se s přáteli a se skutečným životem. Trénink v Boot campu nepřetrpíte, ale každou sekundu naplno prožijete!

 

 

hanka a martin

  

 "BUĎ VĚRNÝ, TO SE VYPLATÍ" 

matBoot camp jede! Pro všechny z Vás, co s námi již sportují nebo teprve začnou, máme skvělou novinku! Pokud se zúčastníš více než jednoho Boot campu, odměníme Tě. Každý další Boot camp bude pro Tebe levnější a levnější. Mrkni se na to tady a VYSPORTUJ SI SLEVU! 

  

BOOT CAMP 63

bc63Už se těšíte, jak to po prázdninách zase rozjedem? My už jo! Tak začneme hned 1. školní den, v pondělí 2. září, v 6:45 :-) Hurá do školy! Hurá na Bootcamp!

 

 

 

PŘEDPRÁZDNINOVÝ 1/2 BOOT CAMP

harnonogramOd 10.6. - 28.6. dáme ještě 3 týdny tělocviku v Boot campu, a pak se nás až do září zbavíte! Tenhle předprázdninový Boot camp bude plný překvapení. Kdo nepřijde, bude toho litovat, bude smutnej a tlustej!!! "Nechci bejt smutnej a tlustej"

BOOT CAMP 62

bc62Bude teplo, bude světlo, budou pištět ptáci, Hanka bude furt něco říkat a Martin bude neoblomný ve svých tréninkových metodách. Bude to pěkný a budete šťastní. Přijďte na 62. Boot camp!

 

 

BOOT CAMP 61

bc61Šedesátej první boot už zase běží, ale jsme solidní firma a proto se klidně ještě můžeš připojit a běžet s námi!

 

 

 

BOOT CAMP 60

bc60Jen samá pohoda a pozitivní zážitky! A také speciální cviky na zvýšení elasticity šlach, vazů a svalů. Nic víc a nic lepšího už pro sebe udělat nemůžete :-) Přijďte do Boot Campu!

 

 

PŘEDVÁNOČNÍ 1/3 BOOT CAMP

bc 1,3 18Předvánoční 1/3 Boot Camp se ponese v duchu štěstí, radosti a lásky k bližním na značkách. V Tyršově domě najdete oázu zdraví a pohody, na přilehlých svazích zažijete pokoru, lásku, pochvalu i odpuštění. Život je krásný!!!

 

BOOT CAMP 59

bc58VŮLE, SNAHA A TRPĚLIVOST - to je přesně to, co potřebujeme k dosažení úspěchu v jakémkoliv lidském snažení. No, a na Bootcampu tohle všechno přece pořád trénujeme! No, a proto jsme tak dobrý!!! Přihláška

 

BOOT CAMP 58

hp573.9. je první školní den a začíná nám další bůťas! Všechny děti i bootcampáci se již teď o prázdninách těší na nový školní rok. Už brzy to zase začne! Hurááá :-)

 

 

1/2 BOOT CAMP

half1/2 BOOT CAMP = poloviční námaha, poloviční prachy, poloviční ztráta špeků, poloviční ranní vstávání, ALE! budete ÚPLNĚ šťastní!!!!! Chci být šťastný

 

 

 

HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND, 8.-10.6.2018

hf2Sportovní klání, společenská zábava, umělecké vyžití a spousta legrace při tom všem, to je naše HOGOFOGO. Prostě v POHO. Hlašte se, ať o nic nepřijdete!

 

 

 

BOOT CAMP 57

hp57Chcete hubnout do plavek? To je málo. Po Boot Campu z Vás navíc bude vyzařovat životní elán. Budete sexy nejen v plavkách, ale i oblečení!! Přihláška

 

 

 

 

BOOT CAMP 56

hp56Od 26.2. proběhne v Bootcampu opět prevence proti obezitě, prevence a léčení traumat páteře a kloubů a zvýšení flexibility vašeho těla. Poznáte zde vliv ranního optimismu na kvalitu dne. Přihlašte se a vše toto pocítíte téměř ihned!! :-)

 

BOOT CAMP 55 

bc55V Novém roce nebude v novém Bootcampu nic nového. Řídíme se heslem: Co funguje - Neměnit!

 

 

  

1/3 BOOT CAMP

bc 1/3Bootcampterapie - aneb jak prožít předvánoční shon v pohodovém rozpoložení? To vás naučíme 3 x týdně od 6:45 ráno. Večer budete usínat jako jezulátka. Přihláška

 

 

BOOT CAMP 54

bc54Podzimní bootcamp vás připraví nejen do života, ale hlavně na všechny přespoláky, které se v tento čas nabízejí. NejKOLOsálnější z nich je 50km KOLOBĚH Říp - Praha, po jehož zdolání budete moci již klidně a spokojeně zemřít. :). Neotálejte s přihlášením na obé, nabídka je omezená!! 

 

BOOT CAMP 53

bc53Od 4.září opět začínají cvičení s příběhem. Každá naše hodina má svůj vlastní neopakovatelný příběh a příBĚHY po Petříně jsou nezapomenutelné :). Otestujte, jestli vám bootcamp zachutná.

 

 

1/2 BOOT CAMP

pulka bc newHalf Boot camp, ale fully booted! Připrav se!

 

 

 

 

HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND - 16.6. - 18.6.2017

hf17Víkend nabušený nejen sportem: BCR2, PBCO, APK, BCOZ, PP, POB, BCBS, BCF, FRK5. Že vám to nic neříká? Informace, program, přihláška - a víc už vědět nemusíte. Kořenov forever!

 

BOOT CAMP 52

bc52nV posledním Bootcampu před prázdninami zažijete Bootcampové hody! Kdo zaváhá - nežere!!!

 

 

 

 

 

Kurz běhu 18.4. - 21.4.2017

behspring2017To nám to ale utíká! Už tu máme zase jaro a kurz běhu. Přihlašte se zde a všechno a všechny dohoníme!

 

  

 

BOOT CAMP 51

bc51Víte kde je místo silného zdroje energií? No přece v Tyršáku! A ukážeme Vám, kde ze země tryská ještě víc!!! Přihlašte se ..

 

 

 

BOOT CAMP SLAVÍ 50!

50Nenechte si ujít 50. BOOT CAMP - výstavní síň zdraví, osobního růstu a zdravého životního stylu. Pomocí komplexu kultivačních technik ovlivníme vaše tělo i duši! Budete zářit, budete šťastní!!! 

 

 

BOOT CAMP 49

hp49BOOT CAMP - lék budoucnosti.

Jak jej získat a jak jej využívat?

Zkuste ZDE.

 

 

 

BOOT CAMP 48

hp48Nikoho nepřemlouváme, na nikoho nenaléháme /jsme solidní firma/, pouze doporučujeme zapsat si červenou pastelkou, že v pondělí, 5.9. v 6:45 nepropásnout životní okamžik naplněn radostí a nekonečným štěstím. Klikni: "Chci radost a štěstí." 

 

MALOSTRANSKÝ BOOT CAMP TRIATLON - 17.6.2016

tri16Přijďte si ráno, v pátek 17.6. pro zážitek na Kampu! Pořádáme již 7. ročník MALOSTRANSKÉHO TRIATLONU. Poplaveme 400m v Čertovce, projedeme se 12km po cyklostezce kolem Karlína a proběhneme se 3 km po Petříně. Přijďte si zasoutěžit a udělat si hezké ráno. Start je v 6:15! PROPOZICE ZÁVODU,  PŘIHLÁŠKY

 

1/2 BOOT CAMP

pulbc16V posledním 1/2 Bootcampu před prázdninami zažijete tolik zážitků, že už si pro ně nebudete muset jezdit nikam na dovolenou! Máme pro vás nová překvapení a nové výzvy. Součástí půlbootcampu je také Malostranský triatlon. Zkusíš to?

  

BOOT CAMP 47

bc4718.4. - 27.5.2016 - HAPPY DAYS!

3 x týdně AKCE!

Nabízíme exxxxtra zábavný tělocvik!

Posledních 100 volných míst!

 

 

BOOT CAMP 46

hp46Jak sjednotit duši, tělo a mysl? Jak odstranit fyzické a psychické problémy? Jak být šťastný? To se dozvíte od našich zkušených terapeutů na pravidelných jarních setkání Bootcampu.

 

 

BOOT CAMP 45

hp45Pro zdraví a pohodu v dalším roce choďte do bootcampu! 

Kliky: pomáhají při chudokrevnosti

Dřepy: zlepšují trávení, zmírňují nadýmání

Shyby: pomáhají při depresích, ničí viry

Kotouly: euforizují

Běh: urychluje metabolismus, zlepšuje vykašlávání 

A NAVÍC: Vaši instruktoři k Vám přistupují s láskou!

 

BOOT CAMP 44

podzimPodzim přichází, a s ním i další boot,

že je třeba odpočinku, to je velkej blud.

Začnem za tmy a za světla skončíme,

nějak se tu tužit musíme.

 

BOOT CAMP 43

bc43Zvýšená koncentrace endorfinů - neboli hormonů štěstí - podle nejnovějších výzkumů vyrovnává, uklidňuje a zvedá náladu jedince. Prokazatelně se zvyšuje při extatických, radostných a veselých zážitcích, které můžete získat jedině v Boot campu Hanky Dvorské. Hlašte se, bude nám veselo, radostně a budeme extatičtí! :)

 

MALOSTRANSKÝ BOOT CAMP TRIATLON - 26.6.2015

bc tt poster 6Přijďte si ráno, v pátek 26.6.2015 pro zážitek na Kampu! Pořádáme již 6. ročník MALOSTRANSKÉHO TRIATLONU. Tentokrát plaveme v Čertovce, což se v tomto století ještě nikomu nepoštěstilo! Od 6.00 od rána na nás čeká vodník u Velkopřevorského mlýna. Poplaveme 400m, projedeme se na kole 12km a proběhneme se po Petříně 3km. Přijďte si zasoutěžit a udělat si hezké ráno! Propozice k závodu , přihlášky

 

HOGO FOGO BOOT CAMP VÍKEND

hf top hpPřijeďte si s námi zasportovat a užít si spoustu legry a jistých zážitků! Připravili jsme pro Vás HOGO FOGO víkend, na který jen tak nezapomenete :) Hlašte se, počet HOGO FOGO lůžek je limitován! 

 

 

1/2 BOOT CAMP

hp43Kdy se Vám vyplatí jít do Boot campu:

1. Když si chcete zlepšit náladu

2. Když si chcete zlepšit zdraví

3. Když nemáte v 6 ráno co na práci

4. Když chcete udělat ZMĚNU V ŽIVOTOSPRÁVĚ! Chcete?

 

BOOT CAMP 42

bc41hpDO BOOT CAMPU nebo NA BOOT CAMP? Mluvnický oříšek, který je nám fuk. Hlavně že se sejdeme, bude krásně, bude nám krásně, budeme krásní! A teď nám to krásně vyplňte :)

 

 

BOOT CAMP 41

hp zdravy zivotV našem bootcampu vám prozradíme velké tajemství! Tajemství zdravého života! Budete šokováni! Kam se hrabe zelený ječmen a sladkovodní řasa chlorela!!! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a hlašte se již dnes!

 

 

BOOT CAMP 40

Bootcamp radí. 3 předsevzetí do Nového roku:

1. NEPŘEŽÍRAT SE A NECHLASTAT!

2. CHODIT VČAS SPÁT!

3. VSTÁVAT BRZY RÁNO A JÍT CVIČIT DO BOOTCAMPU!

Takže se přihlaštem zde :)

 

BOOT CAMP 39

hp39Přijďte si zaběhat do vrchu, po rovině, z kopce, přijďte si zaposilovat a protáhnout se, přijďte se ohýbat a skákat všemi směry. Přijďte si pro lepší náladu! :)

 

 

 

BOOT CAMP 38

bc38A je tu další bootcamp! Přemýšlíte-li, jak si udržet životní štěstí, jak zařídit mír na celém světě a jak pohádkově zbohatnout (hlavně na duši)? Přihlašte se a zažijte to, co nikdy v životě! :)

 

 

PRÁZDNINOVÁ BOOT CAMP JOGA NA KAMPĚ - OD 1.7.2014!

joga hpPro všechny tuhé, zlenivělé, neprotažené, rozbolavělé, namožené, usportované, neohebné, upracované, přepracované až trudomyslné nabízíme fůzi radosti a štěstí :) při ranním joga-tělocviku na trávníku na Kampě. Začínáme 1.7.2014 za jakéhokoliv počasí. více jogínských informací zde, přihlášky zde 

BOOT CAMP 37

6pack hpPřed tím, než zmizíte na prázdniny a budete nám kynout z dálek a zároveň kynout do plavek, střihněte si ještě poloviční, pouze 3týdenní bootcamp s ranním malostranským triatlonem v ceně! Přihláška k odběru 6packu zde

 

 

 

BOOT CAMP 36

tresenNa jaře se probouzí příroda a časně z rána také bootcampáci. Všechno kvete do krásy. Přijďte pohledět na tu nááádheru a kochejte se s námi! :) První krůček ke kochání

 

 

BOOT CAMP 35

bc35BÁSEŇ

V únoru s boot campem začni

Nový styl života načni!

Ten, kdo si s námi už sportuje

Ví, že údy si zpevňuje. 

                                     Báseň je to trapná, to my ale víme,

                                     Spíš ve vědách exaktních,

                                     Nade všemi čníme!

                                     Takže se znovu co? Přihlásíme :)

BOOT CAMP 34

bc34.2Trénink na vánoční besídku boot campu, která se koná v úterý 16.prosince 2014 v Lokal bloku, začíná v pondělí 6.ledna 2014 v 6:45 v Tyršáku. Přihláška

 

 

VÁNOČNÍ BESÍDKA - 17.12.2013, 18:00

besidka 2013V úterý 17.12.si večer uděláme v Lokalbloku vánoční besídku s nadílkou. Chceš-li být nadělen, měl bys nadělit též. Každý proto vezměte 2 malé dárečky, které udělají radost tvým kamarádům. Před besídkou sledujte diskusi, máme pro vás ještě jedno pěkné AFTERPARTY překvapení:)  

BOOT CAMP 33

hp trickoProtože jsme solidní firma, tak cvičíme jen do vánoc. Během svátků pokoje a klidu Vám dáme svatej klid a pokoj. Využijte skvělé předvánoční nabídky a sportujte s námi! A teď se běž přihlásit.

 

 

MALOSTRANSKÝ TRIATLON - 11.10.2013

bc 13Pojďte si s námi ráno prdnout tři disciplíny najednou - plavání, kolo, běh. Po rekonstrukci bazénu a upraveném Petříně po polomech hlásíme, že tentokrát už je to na ostro. Takže neváhejte a přihlašte se!

 

BOOT CAMP 32

hp mala hankaŠkolní rok začíná a boot camp s ním. Už jsme v šesté třídě. To to letí! Zápis do školy je zde

 

 

 

 

 

 

BOOT CAMP 31

pushupsCvičení podobné bootcampu jistě využívá i tradiční čínská medicína, my však dokážeme víc. Nejen že dobíjíme energii, zlepšujeme imunitu, snižujeme cholesterol a působíme dokonce protinádorově, navíc naše hodiny podporují vaší flatulenci, která je ku zdraví velmi potřebná :) Dobij se zde  

BOOT CAMP 30  

Akce

akce

  • získejte sebevědomí
  • zpevněte své tělo
  • utužte svou psychiku
  • překonejte lenost
  • buďte zdraví a krásní

 

      prihlaska ikona

Náhodně z galerie

   

saucony HURRICANE ISO2

hurricane saucony
Vytvořilo Anawe